INFORMACE O ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2024/2025

01.09.2024

Vážení rodiče, milí žáci!

Prázdniny pomalu končí a my nový školní rok 2024/2025 zahájíme v pondělí 2.9.2024.

INFORMACE O ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2024/2025

V úvodu se všichni sejdeme před školou, kde bude krátký program s úvodním přivítáním zástupců města Vamberka, KRPŠ a vedení školy. Program bude rozdělen na dvě části. První část programu je určena všem a druhá část pro uvítání nových žáků do 1.tříd.

1. třída

2. září 2024 – 7:45 hod. – sraz před školou. Lavičky jsou určeny pro nové prvňáčky. Rodiče žáků a prvňáčky přivítají zástupci města Vamberka, KRPŠ a vedení školy. Po skončení úvodní společné části budou žáci rozděleni do tříd s určeným žákem z devátého ročníku (který se o něj bude první týden starat) a budou odcházet do svých nových tříd. Zde proběhnout informace od paní učitelky s předáním dárečků od Města, kraje KHK, ZPŠ a Kooperativy.

Školní družina bude v provozu do 15:00 hod.

3. září  již 3 vyučovací hodiny dle rozvrhu (úvodní hodiny, seznámení s chodem školy)

Školní družina bude v provozu do 16:00 hodin

2. - 8. třída

2. září – Řazení po třídách u své třídní paní učitelky či učitele. Po slavnostním úvodu odchod do šaten (boční vchod) po třídách s třídním učitelem. Další informace ve svých kmenových třídách. Konec výuky po 3. vyučovací hodině.

Školní družina je v provozu do 15:00 hodin.

3. září – výuka dle rozvrhu tříd. První dvě hodiny – třídnické hodiny, třídnické práce

Školní družina je v provozu do 16:00 hodin dle svého rozvrhu.

9. třída – 2. září - Po slavnostním přivítání neodcházíte, budou se číst jména prvňáčků a vy si je budete přebírat a odvádět k paní učitelce. Pak všichni společně půjdete přímo do kmenových tříd. (1. a 9. třídy se v úvodu nepřezouvají. Po převedení žáků 1. ročníků do třídy již dle pokynů třídních učitelů. Další dny od 3 .9. již výuka dle rozvrhu.

VOLNOČASOVÉ ZÁJMOVÉ KROUŽKY

Již nyní se můžete hlásit na zájmové kroužky v DDM, které se zahajují první týden v říjnu 2024 na web: www.ddmvamberk.cz. Přihlásit se můžete elektronicky. Převádění dětí bude ze ZŠ do DDM zajištěno.

Těšíme se na vás!

(Jedná se o obecné informace a jsou možné změny v rozvrhu, přesné informace u třídních učitelů)

Technické