Jméno Teams e-mailová adresa

Družina: +420 737 152 583

tel. číslo: 731 116 248 a 730 851 353
Realizace objednávek obědů je na adrese strava.cz, číslo jídelny: 11139
Pro přihlášení zadejte do kolonky Uživatel své jméno a příjmení bez diakritiky, Heslo své jméno a příjmení bez diakritiky.

Klub rodičů a přátel školy při Základní škole ve Vamberku:
krps-vamberk.cz
krps.vamberk@seznam.cz
ZPRÁVA O HOSPODAŘENÍ 2020-2021

DALŠÍ INFORMACE

Rozpočet a střednědobý výhled rozpočtu Základní školy Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou je zveřejněn na webových stránkách zřizovatele www. vamberk.cz     v sekci Město a samospráva - Rozpočet města.

Pověřenec pro ochranu osobních údajů

Michal Kalous, informatik@vamberk.cz, tel.  494 548 139.

Naše škola realizuje projekt z Operačního programu: Vzdělání pro konkurenceschopnost,
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

PLATBY

číslo účtu: 30015-1244210359/0800

variabilní symbol: celé rodné číslo bez lomítka

specifický symbol:

• třídní fond - 111
  • družina - 999
  • kroužky DDM - 555

Pokud do zprávy pro příjemce napíšete jméno a příjmení vašeho dítěte a třídu, kterou navštěvuje, velmi nám usnadníte práci při dohledání nepřipsané platby.

Děkujeme,

vedení školy