Milí autoři obrázků, vážení pedagogové, rodiče,

   děkujeme mnohokrát za možnost probírat se všemi těmi obrázky, žasnout nad fantazií a pílí malířů, nad trpělivým vedením pedagogů a podporou rodičů.

   Zájem o soutěž zcela předčil naše očekávání. Proto nedokážeme využít Emailová spojení na autory a budeme komunikovat prostřednictvím škol nebo rodičů. Téměř 3,5 tisíce obrázků nemůžeme vyhodnotit najednou, proto postupujeme po etapách, tak jak jsme plánovali, zapojíme do vyhodnocení návštěvníky našeho facebooku, některá vyhodnocení ponecháme na výtvarnici a dalších našich pomocnících. Autory vybraných a oceněných obrázků potom pozveme na předání odměn, pravděpodobně v I. polovině prosince 2017 v Praze.

   Část obrázků si uschováme a v roce 2018 se pokusíme zorganizovat jejich výstavu (autory budeme prostřednictvím škol informovat), část nabídneme k prodeji v našem E-shopu na www.fod.cz, možná se dostaneme i k uspořádání aukce některých skutečně zdařilých prací.

 

Certifikát za účast.pdf