Angličtina netradičně

 

Ve čtvrtek 15. března 2018 se na naší škole uskutečnil pro žáky 6. až 9. tříd velmi zajímavý program s názvem Great Britain with Neil. Rodilý mluvčí původem z Velké Británie Neil spolu s asistentkou Lucií zábavnou formou seznamovali děti s Velkou Británií, se životem samotného Neila, typickým britským jídlem, sporty, hudbou i slavnými Brity. Program byl rozdělen na šest částí a po každé části proběhla soutěž mezi třídami. Na konci byl vyhlášen vítěz, který obdržel drobnou cenu.

Všichni žáci i přítomní učitelé byli s danou akcí nadmíru spokojeni. Mnozí žáci  si tak poprvé ve svém životě vyzkoušeli, jak jsou schopni porozumět rodilému mluvčímu.

Děkuji všem, kteří se jakkoli podíleli na uskutečnění a realizaci báječného dopoledne, zvláště pak paní učitelce Krskové, která program objednala a s asistentkou Lucií vše potřebné vyřizovala.

Poděkování patří i zřizovateli školy za to, že celou akci pro naši mládež financovala.

                                                                                     

Mgr. Jana Hloušková