Kouzelník ve školní družině

   Naše děti dostaly předčasný dárek ke Dni dětí. V pondělí  14.5. přijel se svým vystoupením kouzelník Waldini. Natěšené děti zaplnily tělocvičnu školy, kde je očekával pan kouzelník s připravenými  rekvizitami, světelnými efekty a podmanivou hudbou. Po krátkém přivítání se začalo kouzlit. Od samého začátku byly do kouzelnických triků zapojovány i děti, a tak mohly například zjistit, jak byla v dlani ukrytá kulička. Po jednom z kouzel měli dva kluci bílý obličej, ale byli uklidněni, že to je neškodný dětský zásyp. Děti viděly kouzla s kartami, stužkami a mnoho jiných, ale nejvíce se jim líbilo kouzlo s živou holubičkou.

   Na závěr si děti mohly koupit různá zvířátka i meče z nafukovacích balónků.                                                                                                       

   Na kouzelné odpoledne nám přispěl i KRPŠ, za což jim moc děkujeme.

   Za kolektiv vychovatelek: Vlasta Stárková