Velikonoční dílny

Přišlo jaro a s ním i tradiční školní velikonoční dílny. Uskutečnily se v úterý 2. 4. 2019 v odpoledních hodinách. Každý učitel si připravil nějaký výrobek s motivem Velikonoc, který si mohly děti vytvořit a odnést domů. Bylo možné si vyrobit např. velikonoční věnce a další výrobky z proutí, papírové a keramické ozdoby, ozdobit perníčky nebo vajíčka, namalovat vázičky, vařečky a spoustu dalšího. V rámci pěstitelských prací jsme namnožili pokojové rostliny, které jsme při dílnách nabídli rodičům. Dále si ve vestibulu mohli rodiče prohlédnout a koupit výrobky, které žáci také vyrobili při pracovních činnostech. Při vaření, které probíhá ve školní kuchyňce, žáci napekli linecké cukroví a muffiny, další občerstvení připravily pí učitelky J. Vrkoslavová a V. Šibíková. Dále děkujeme firmě Sodexo – školní stravování, která se také na občerstvení podílela. Veškeré napečené občerstvení a nápoje bylo možné si koupit v bufetu.

Fotogalerie>>>

Věříme, že se dílny vydařily.

Vedení školy