Poděkování vyučujícím jazyků za spolupráci na vzdělávacím programu Británie s Britem

V úterý 4. června naši školu a přímo kabinet jazyků navštívila paní Teuchmanová, asistentka a spoluautorka vzdělávacích programů Velká Británie s Britem. Společně se svým kolegou Nielem- rodilým mluvčím z Velké Británie , navštívili v tomto školním roce dvakrát naši školu se zajímavým interaktivním programem. Přiblížili v něm žákům vyššího i nižšího stupně nejen základní údaje o této zemi, ale i mnoho věcí z kultury a sportu. Použili zábavnou metodu soutěže mezi jednotlivými skupinami žáků. Vše zdokumentovali obrazem na interaktivní tabuli, takže opravdu všichni žáci věděli, o čem se zrovna mluví. Nechyběly ani hudební ukázky s tancem.Tyto hodiny, ale i ostatní aktivity, které náš kabinet jazyků připravil pro zlepšení výuky angličtiny, němčiny i ruštiny jsou pro žáky velmi potřebné, vždyť mnoho z nich se bude setkávat s cizími jazyky dále na školách, ale i v zaměstnání. Potěšilo nás i osobní poděkování paní Teuchmanové, formou sladkého dortíku , za organizaci těchto hodin na naší škole. I do budoucna chceme opět tyto programy uskutečnit a námětem bude další velká anglicky mluvící země, takže se naši žáci mají v příštím školním roce na co těšit.

Za kabinet jazyků Eva Hanzlíková Mgr.