Slavnostní zahájení školního roku

Ve středu 1. září začal po dvou měsících letních prázdnin nový školní rok. Slavnostní zahájení proběhlo před školou, kde všem žákům a zaměstnancům popřál do nového školního roku hodně úspěchů ředitel školy Mgr. Martin Vrkoslav a pan starosta Mgr. Jan Rejzl. Po dvou hudebních vystoupeních Báry Nedvídkové a Ondřeje Hartmana seznámila paní zástupkyně Mgr. Jitka Chárová všechny přítomné s hygienickými opatřeními, která bude nyní třeba dodržovat.

Nejvíce se asi na tento den těšili noví prvňáčci. Letos nastoupilo do 1. A k paní učitelce Mgr. Aleně Machové 16 žáků a do 1. B k paní učitelce Mgr. Věře Vídeňské také 16 žáků. Celkem do školy chodí 326 žáků.

Přejeme všem žákům a zaměstnancům školy pohodový a klidný školní rok lepší než ten minulý.