Aktuality 2023/2024

21/09/2023, 08:18 cernoch
cesta-za-poznanim
  Cesta za poznáním Žáci 9. ročníků se hned ve čtvrtek 7. září vypravili na cestu za poznáním do Hradce Králové a Dobrušky. Díky zaplacení dopravy v rámci programu Za kulturou v Královéhradeckém kraji se mohli podívat hned do několika kulturních institucí.   První workshop proběhl ve Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové,...Číst dál...
21/09/2023, 07:42 cernoch
adaptacni-kurz-2023
  Adaptační kurz pro žáky a žákyně 6. tříd Základní školy ve Vamberku Kurz se uskutečnil  v Potštejně v rekreačním zařízení Železničář 12. -13. září 2023. Zúčastnilo se ho celkem 38 dětí z obou 6.tříd. Cílem bylo pomoci stmelit oba třídní kolektivy, vzájemně se poznat, učit se spolupráci, toleranci a vypracovat pravidla...Číst dál...

 

Pěšky do školy

Milí žáci,

zapojte se v týdnu od 20. – 24. 9. 2021 do projektu s názvem Pěšky do školy. Tato akce je vyhlášena při příležitosti Mezinárodního dne bez aut, který připadá na 22. 9. Jejím cílem je zklidnit provoz aut před školou, omezit zde dopravu tak, aby bylo před školou pro všechny bezpečněji.

Zkusme chodit do školy pěšky, nevozit se autem. Zlepšíme si své zdraví, prospějeme životnímu prostředí a prostor před školou bude pro nás pro všechny bezpečnější a přívětivější.

DESATERO pro bezpečné cesty do školy

Leták pro rodiče