„NUDA, TA NÁS NEBAVÍ! DRUŽINA NÁS ZABAVÍ.“

Tak zní heslo školní družiny ZŠ Vamberk.

V letošním školním roce 2019–2020 ranní družinku navštěvovalo 58 přihlášených žáků a odpolední 97 žáků přihlášených k pravidelné docházce ve 4 odděleních. Všechny paní vychovatelky vymýšlely zábavné programy, soutěže i další volnočasové aktivity. Užili jsme si spoustu legrace.

Ani v koronavirové době paní vychovatelky nezahálí. Připravují další celodružinové akce, chystají pomůcky a didaktické hry, abychom až se všichni zase sejdeme, na nudu ani nepomysleli.

Za dobu, kdy žáci nenavštěvovali družinu, vám bude vrácena poměrná částka za dobu uzavření školy. Zároveň, ale prosíme rodiče, kteří nemají zaplacenou družinu do 10. 3., aby tak učinili. Pokud žák chodil pouze do ranní družiny doplatek činí 40,- Kč, za odpolední družinu 70,- Kč a pokud žák chodil ráno i odpoledne částka je 100 Kč.

Touto cestou bych také ráda poděkovala sponzorům: panu M. Vyčítalovi, paní A. Kořízkové, paní J. Jeřábkové, paní P. Voslařové, panu Z. Langovi, panu L. Vokounovi.

Děkujeme.

Za ŠD R. Pavlová

BAKALÁŘI

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA
zabezpečené připojení

UČITELSKÝ SBOR

OBSAZENÍ PŘEDMĚTŮ

Základní škola Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou
Komenského 95, 517 54 Vamberk

Ředitel školy: Mgr. Martin Vrkoslav
E-mail: skola@zsvamberk.cz
Telefon: + 420 494 541 324, +420 739 336 316

Další kontakty:
zastupce@zsvamberk.cz
poradce@zsvamberk.cz
ucetni@zsvamberk.cz

Družina: +420 737 152 583

Jídelna: zsvamberk.portal.sodexo.cz Tel.: +420 491 001 344

Klub rodičů a přátel školy při Základní škole ve Vamberku:
krps-vamberk.cz
krps.vamberk@seznam.cz
ZPRÁVA O HOSPODAŘENÍ 2019-20

DALŠÍ INFORMACE

Rozpočet a střednědobý výhled rozpočtu Základní školy Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou je zveřejněn na webových stránkách zřizovatele www. vamberk.cz     v sekci Město a samospráva - Rozpočet města.

Pověřenec pro ochranu osobních údajů

Michal Kalous, informatik@vamberk.cz, tel.  494 548 139.

Naše škola realizuje projekt z Operačního programu: Vzdělání pro konkurenceschopnost,
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.