V kategorii chlapců 6.–7. ročníku,  jsme se v okrskovém kole dostali do finále, kde jsme prohráli až na samostatné nájezdy, postoupili do okresního kola a skončili na celkovém 3. místě. V kategorii chlapců 8.–9. ročníku jsme na medaile nedosáhli. Další sportovní akcí byly „Dny Florbalu” v České Třebové, které se uskutečnily v květnu. Ve velmi silné konkurenci jsme si zahráli v kategoriích 4.–5. ročník smíšených družstev, 6.–7.  a 8.–9. ročník v kategorii chlapců. Bohužel se v tomhle období na našich výkonech podepsalo to, že nebylo možné využívat sportovní halu k tréninku. Bez ohledu na tréninkové možnosti se nám dařilo hrát vyrovnané zápasy i s nejlepšími. Pro některé děti z prvního stupně to byla první zkušenost se zápasy na této úrovni. Na konci školního roku se uskuteční florbalový turnaj smíšených družstev pro žáky 6.–8. ročníku naší školy. Bude to poslední florbalová akce pro naše žáky v tomhle školním roku.
Dalším sportem, kterému jsme se intenzivně věnovali byl fotbal. Hned na začátku školního roku jsme odehráli v rámci Grassroots propagace neprofesionálního fotbalu, turnaj v Rychnově nad Kněžnou. Zapojili se také žáci, kteří fotbal předtím vůbec nehráli. Na tradiční „McDonald´s Cup” jsme se měsíc připravovali sérií tréninků. Zúčastnili jsme se v kategoriích 1.–3. a 4.–5. ročník.  Na přední příčky jsme sice nedosáhli, ale náš žák Ondřej Mazúch se stal s deseti góly nejlepším střelcem celého turnaje v kategorii 4.–5. ročníku. Dalším turnajem byla okresní kola v minifotbalu chlapců. V kategorii 6.–7. ročník se nám podařilo dosáhnout na medaile, když naši žáci skončili na 3. místě. Účast žáků 8.–9. ročníku poznamenala viróza a naši žáci na nejvyšší příčky nedosáhli.
Děkujeme všem rodičům a TJ Baník Vamberk za pomoc a podporu v průběhu uplynulého školního roku.