Děti poté poslouchaly zajímavé vyprávění o vzniku lesů a jejich užitečnosti a důležitosti pro naše životy. No a když přišla možnost na osahání paroží a trofejí různých zvířat, tak byli hlavně kluci ve svém živlu. Holčičky zase zaujaly barevné obrázky ptáků na stojáncích, kdy jim pan Ježek předvedl zvuky, který jsou pro dané ptáky charakteristické. Čas, který jsme touto besedou strávili, tak utekl jako voda a děti si kromě atraktivního zážitku, na který budou ještě dlouho vzpomínat, odnesly i spoustu důležitých informací, které se jim mohou v životě hodit. A třeba se i díky tomuto odpoledni v jejich řadách objeví v budoucnu další myslivec či lesník, který se bude starat o naší společnou přírodu.

Za ZŠ Vamberk Ivana Tomková (vychovatelka ŠD)